0 1788

Vera vjen më shpejt për disa persona, veçanërisht në kohët e sotme, kur pothuaj çdo gjë më parë kalon në rrjetet sociale, nëpërmjet...
0 497

Një video që po bën bujë në rrjetet sociale dhe po shpërndahet si nga maqedonasit dhe shqiptarët atje, tregon një shqiptar nga Kumanova që...
0 479

Këngëtarja britanike ka falënderuar Shqipërinë që e ka ftuar për të festuar 70 vjetorin e çlirimit. Ajo ka publikuar në...
0 439

Elita 5 ka lansuar klipin e tyre më të ri “Si meteor”, një këngë kjo që është paralajmëruar më...
0 524

Cristiano Ronaldo ka mbaruar klasën e parë fillore në një shkollë të Maqedonisë. Mirëpo, nuk bëhet fjalë për yllin...
0 470

Në rrjetet sociale është bërë shumë popullore deklarata e liderit opozitar Zoran Zaev se ka në dorë një informacion-bombë,...
0 442

Militantët e Shtetit Islamik kanë vrarë edhe një tjeëtr të rrëmbyer. Bëhet fjalë për punëtorin humanitar të SHBA-ve, Abdul-Rahman...
0 423

Ajo është pjesë e një seriali të ndjekur nga Bravo “Euros of Hollywood” dhe Bleona po hap debate me...
0 430

Në rrjetet sociale gjithnjë e më shumë po publikohen video dhe fotografi nga parapërgatitjet e ‘Ballistit’ për valimin e...
0 440

“Ambasadore Jackobson, unë nuk e dhij punën, unë e dhij PDK-në, dhij edhe ti!”, me këtë mbishkrim u “gdhi”...