0 573

Presidenti i Real Madridit Florentino Perez deklaroi se planifikon që ta mbajë Ronaldon, përveç se në rast...
0 556

Një lajm bomb vjen nga Portugalia. Sipas prestigjozes sportive “A Bola” Cristiano Ronaldo do të largohet nga...
0 624

Mbrojtësi i Barcelonës, Jeremy Mathieu ka paralajmëruar se Lionel Messi është i uritur për tituj dhe dëshiron ta rikthejë...
0 378

Cristiano Ronaldo do të kthehet në Manchester United, por vetëm në verën e vitit 2016. Kështu mendon gazetari spanjoll...
0 505

U fol për një Real në krizë, për një skuadër ku nuk ishin mbyllur ende boshllëqet e lëna nga...
0 557

Duket i dorëzuar tekniku holandez në këtë betejë që zyrtarisht nuk ka nisur asnjëherë pasi portugezi mbetet një pikë...
0 428

Një tifozë portugezë e ka pasur një kërkesën interesante për Cristiano Ronaldon. Ai i ka kërkuar yllit të Real...
0 1064

Përderisa Cristiano Ronaldo është duke bërë përgatitjet e fundit për sfidën e nesërme ndaj Valladolidit, e dashura e tij,...
0 539

Algjeria ka kërkuar që organizatorët e Kupës së Botës,...
0 423

Mjeshtri i mesfushës, Xavi Hernandez, e ka quajtur bashkëlojtarin e tij te Barcelona, Lionel Messi, futbollistin më të mirë...