0 1251

Kristiano Ronaldo në këtë periudhë të sezonit pas daljes nga gara për titull në kampionat, po kalon më shumë kohë me familjen e tij. Pas...
0 370

Një lajm bomb vjen nga Portugalia. Sipas prestigjozes sportive “A Bola” Cristiano Ronaldo do të largohet nga...
0 340

Real Madridi ka fituar Champions League për sezonin 2016/17. Los Blancos e mposhtën në finale Juventusin 4:1...
0 317

Lojtari më i mirë i botës, Cristiano Ronaldo, vazhdon të jetë i pasionuar pas makinave të bukura dhe të...
0 455

Portugalia ka shënuar fitore 1:0 kundër Argjentinës me një gol të vonshëm. Përfaqësuesja e Portugalisë ka arritur të shënojë fitore...
0 370

Real Madridi po stabilizohet në La Liga, pas fillimit të luhatshëm. Mbretërit regjistruan fitore prej 5-0 kundër Athletic Bilbaos...
0 358

Khediras i mbaron kontrata me Realin në 30 Qershorin e ardhshëm, dhe deri më tani nuk ka pranuar asnjë...
0 345

Cristiano Ronaldo nuk ka nevojë për pushim. Këtë fakt e konfirmoi vetë ylli portugez, i cili në një intervistë...
0 474

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo është në ndjekje të rekordit të het-trikave në La Ligë. Ai ka realizuar...
0 312

Ylli portugez në ndeshjen e mbrëmshme kundër Elches shënoi katër gola në fitoren 5:1 të Realit Trajneri i Real Madridit,...