0 1006

Jennifer Lopez duket se është duke jetuar ditët më të lumtura të jetës me të dashurin e saj ish-bejsbollistin, Alex Rodriguez. Por 48-vjeçarja duket se...

Këtë vajzën në foto sigurisht që nuk e njohin të gjithë, por djaloshin e njohin të...
0 424

Gazeta e njohur kroate sjell një artikull të gjatë rreth padrejtësisë që i bëhet Kosovës nga FIFA. Ndrësa tema kryesore është...
0 464

Gazeta e njohur kroate sjell një artikull të gjatë rreth padrejtësisë që i bëhet Kosovës nga FIFA. FIFA dyfytyrëshe të...
0 428

Barcelona e ka regjistruar fitoren e 15-të në këtë edicion në Primera Division, teksa e ka mposhtur Getafen, me rezultat bindës 5:2. Me këtë...
0 395

Ndonjëherë qerpikët false dhe i kuqi i buzëve ndihmon për të theksuar tiparet tashmë të përsosura. Ky është rasti...
0 354

Gjersa Bayern Munich pa problem ka triumfuar në xhiron e 12-të të Budesligas gjermane, favoriti tjetër për titull kampioni,...

Për të mbajtur trupin në formë, bukuroshja Belen Rodriguez nuk e lë stërvitjen as kur është...