0 1097

Drejtori i Institutit Seizmologjik Mihail Garevski sqaron se vullkane aktive në Maqedoni nuk ekzistojnë. Ai  i...
0 362

Një tërmet me magnitudë 2.8 shkallë të shkallës Rihter është regjistruar sot në orën 04:37 në rajonin e Mitrovicës, në...
0 325

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë mëngjesin e sotëm në Tiranë dhe në qytetin e Durrësit. Mësohet se epiqendra e tërmetit...