0 1802

Reperi i njohur Capital T dhe këngëtari Adrian Gaxha janë takuar mbrëmjen e së hënës në Tetovë të Maqedonisë. Reperi me këngën e fundit “Pasha...
0 707

Reperi shqiptar, Noizy, ka mbajtur një koncert së fundmi, prej ku ka fyer reperët e Babastars. Babastars të cilët janë shumica nga Prishtina, nuk do...
0 438

Reperi, Gold AG lansuan këngën e re në bashkëpunim me këngëtaren Leonora Jakupin. Reperi Gold AG ka treguar se muzika është punuar nga Don Arbas,...
0 459

Noizy, ndër vite na ka treguar se është shumë i afeksionuar pas të bijës, Leandres, Noizy është bërë shumë...
0 438

Reperi nga Presheva, Gold AG, është duke realizuar videoklipin e tij të ri. Videoklipi me këngë të re do të...

Reperi amerikan, Kanye West, dëshiron që Kim Kardashian të jetë perfekte dhe të marrë vet të...

Reperi i njohur amerikan, Kanye West, duket se nuk është një mbështetës mjaft i madh i...
0 496

Reperi Stresi duket se është një besimtar i devotshëm mysliman. Në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, ai ka...
0 483

Reperi i Baba Stars, Getoar Selimi, duket të jetë i dëshpëruar me “ikjen” e dikujt. Në rrjetin social Twitter, reperi...
0 416

Ka realizuar këngën “Tym Tym” me Fjolla Morinën, me vargje ironike ndaj kolegëve këngëtarë. Por zhurmës që pritet të...