0 931

Ka rilindur te Nice, or vështirë që Mario Balotelli të qëndrojë në Bregun e Kaltër edhe për një tjetër sezon. Ai që e konfirmon,...
0 332

Pushimet amerikane të Granit Xhakës këtë verë ishin planifikuar me kujdes, për të bërë një hap që...
0 351

Manchester City është në rrugë të mirë në rrugëtim e tij drejt titullit kapmpion në Premier League. Cityzens kanë...
0 305

Trajneri i Liverpoolit, Brendan Rodgers e konsideron Raheem Sterling si talentin më të...
0 279

Evertoni ka deklasuar Manchester United në kuadër të xhiros së 35-të të premierligës....
0 466

Legjenda e skuadrës Liverpool, Steven Gerard, pas fitores së djeshme ndaj Manchester Cityt me rezultat 3-2 në kuadër të...
0 301

Liverpool e ka deklasuar Tottenhamin duke e mundur me rezultat 4-0 dhe për...
0 208

Një bukuroshe bionde nga Irlanda ka treguar se si ka vënë kontakt me...
0 338

Liverpool-Arsenal është kryendeshja e javës së 25-të në Premier League angleze. Ndonëse...
0 397

Paris Saint Germain është e gatshme të ofrojë 40 milion stërlina për...