0 858

Jo për shkak të Messit, por për shkak të një specie në zhdukje nuk lejohen...
0 911

Erë e fortë, e cila përkohësisht do të tejkalohet me shpejtësi rreth 80 kilometra në orë dhe...
0 892

Aktorja e filmave për të rritur, Stormy Daniel u kërcënua fizikisht e u paralajmërua të heshte...
0 298

Ministri grek i Sportit, njoftoi pezullimin e futbollit në Super Leaguen greke pas incidenteve kanë ndodhur në...
0 274

Lionel Messi e ka shënuar golin e 100-të në Ligën e Kampionëve në ndeshjen kundër Chelseat duke...
0 276

Janë mësuar skuadrat çerekfinaliste në Ligën e Kampionëve. Bayern Munich, Sevilla, Roma dhe Barcelona janë katër skuadrat e...
0 515

Është hedhur shorti për çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. Në këtë rang garash do të marrin pjesë tetë...
0 1094

Sulmuesi i Real Madridit, Kristiano Ronaldo, nuk do të jetë në ekip gjatë ndeshjes nga Super Kupa...
0 627

Vozitja në shoqëri dhe nën tërheqje të vëmendjes, ndërmarrja e panevojshme e rrezikut, si dhe vozitja e...