0 2514

Kryesia e Bashkimit Demokratik për Integrim në mbledhjen e sotme në Tetovë ka reaguar mbi rastin e...
0 2400

Më shumë se 100 kreditorë të Feni Industri janë në proces të pagesës, marrëveshjet janë nënshkruar dhe tanimë...
0 2083

Ambasada amerikane vlerëson se pas miratimit të Ligjit për gjuhët është me rëndë që kuvendi të ecë...
0 2276

Neymari mund të mungojë rreth tre muaj pas ndërhyrjes kirurgjike në këmbën e tij. Kështu ka lënë...
0 1008

Paris Sanit-Germain nuk është i gatshëm që të shesë në asnjë rrethanë yllin e skuadrës, Neymar. Pozicioni i...
0 2155

Arbër Çekaj është pronari i kontenierit ku u kapën 613 kilogramë kokainë kolumbiane. Por Çekaj është arratisur pak ditë...
0 1083

Corey Fen, një burrë njëzet e nëntë vjeçar në Kanada, vrau partneren e tij dhe dy...
0 1028

Milan pret sot anglezët e Arsenalit për sfidën e parë të 1/8 e UEFA Europa League në...
0 979

Turneu Fajnël-for i Ligës Evropiane në hendboll do të zhvillohet në Shkup, kumtuan nga Federata e Hendbollit...
0 991

Një tragjedi e ngjashme me atë të Davide Astorit, ka tronditur futbollin francez, ku sot në mëngjes...