0 375

Komunat shqiptare të cilat administrohen nga BDI do të ndihmojnë banorët e Kumanovës pasi pronat e këtyre...
0 311

Ende nuk i kanë mbushur të 40-jetat dhe njihen si ndër zviceranet më të suksesshëm. Bilanci i...
0 395

Mbrojtësi Marcelo, është bërë gaz i botës për një moment në ndeshjen që përfundoi barazim 1:1...
0 297

Prokuroria Themelore Publike Shkup ka ngritur propozime për akuzë kundër 12 personave për vepër të kryer penale...
0 393

Edhe pse vizita e tij në Shqipëri ka zgjatur vetëm një ditë, të shumta kanë qenë emocionet...
0 371

Lajmi se Ronaldo ka dhuruar 7 milionë euro për fëmijët në Nepal, duket se nuk është...
0 331

Kryetari i BDI-së,  Ali Ahmeti është takuar sot në Shkup me Përfaqësuesin special të OSBE për Ballkanin...
0 365

Ka qenë një surprizë e këndshme ajo që politikanët shqiptarë kanë parë në shkallët e parlamentit këtë...
0 336

Mbetja pa asnjë trofe këtë edicion me siguri se do të sjellë ndryshime të mëdha te Reali....