0 1192

Lëvizja BESA konsideron se “plani reformues 3-6-9” i prezantuar sot nga kryeministri, Zoran Zaev dhe zëvendës kryeministri,...
0 1199

Sot në hapësirat e Sekretariatit për Çështje Evropiane u realizua takim mes zëvendëskryetarit të Qeverisë për Çështje...
0 604

Zëvendëskryeministri i angazhuar për eurointegrime Bujar Osmani në intervistë për agjencinë bullgare të lajmeve BTA theksoi se...
0 491

Koalicioni i ri qeveritar ka hedhur edhe pikën e fundit nga deklarata e përbashkët e partive shqiptare,...
0 558

Komisari për zgjerim Johanes Han në Maqedoni do të jetë javën e ardhshme, të hënën, ndërsa të...
0 421

Zëvendëskryeministrit për Çështje Evropiane, Bujar Osmani sot kishte takim me Ambasadorin e Sllovakisë në Maqedoni, Martin Bezak,...
0 567

Albana Osmani e ka fiksim ti tregojë të pasmet e saj joshëse. Ajo ka kohë që në Instagram poston...
0 502

Ish-ministri i Shëndetësisë  dhe Zyrtari i lartë i Bashkimit Demokratik për Integrim, Bujar Osmani është bërë  baba...
0 500

Tri ditë pas Vitit të Ri erdhi deri në komunë sa për ta dhënë betimin për kryetar dhe më...
0 531

Komuna e Prishtinës njofton të gjithë qytetarë se autobusët nuk lejohen të ndalen tek rrethi i qytetit, në Veternik. Komuna...