0 492

Motoja e re e PDSH-së së Menduh Thaçit, për Kongres është 'ecim drejt', raporton Almakos. Kongresi i 6-të i...
0 497

- Kryetari i këshillit për organizimin e kongresit të 6-të pran Partis Demokratike Shqiptare z. Orhan Ibrahimi tha se...
0 475

Hetimet intesive policore i implikojnë kushërinjtë Gjozi nga Lezha gjithmonë e më tepër në vrasjen misterioze të bankierit Artan...
0 305

Ambasada e SHBA-së iu bën thirrje të gjithë udhëheqësve kosovarë që ta respektojnë vendimin e Gjykatës Kushtetuese për sqarimin...
0 391

Shpend Ahmeti e Ilir Deda, e kanë komentuar vendimin e Gjykatës Kushtetuese. “Nuk e di pse disa media po thone...
0 394

Në ditën e 20 të garave në botërorin e futbollit “Brazil 2014” sot në program janë dy ndeshjet e...
0 272

Gjykata Kushtetuese ka shpallur vendimin lidhur me kerkesen qe Presidentja e Kosoves, Atifete Jahjaga, i ka bere kesaj gjykate...
0 322

Ministrja e Brendshme Gordana Jankullovska nuk dëshiroi të komentonte vendimin e Gjykatës së Shkupit e cila dënoi me burg...
0 331

Është publikuar videoklipi i Dafina Zeqirit dhe Ledri Vulës – Got Ur Back. Problemet e mëparshme të Ledri Vulës...
0 1272

Këngëtarja Genta Ismajli është tallur me legjendën e futbollit, Leonel Messi. Ajo ka publikuar një fotografi të fudbolistits shqiptar Xherdan...