0 211

Deputetja e VMRO-DPMNE-së, Daniela Rangellova ka qënë në Prokurorinë Speciale dhe pas daljes nga nga PSP-ja ajo...
0 1088

Kënga më e fundit në tregun shqiptarë, është ajo e këngëtares nga Shqipëria Luanës, dhe reperëve...