0 457

Koalicioni PAN, të cilin e përbëjnë Partia Demokratike e Kosovës, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma...
0 441

Rrjeti më i madh social Facebook ka verifikuar profilin zyrtar të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim Ali...
0 394

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, përmes rrjetit social Facebook u është drejtuar qytetarëve, gjegjësisht më shumë kritikëve, që s’e...
0 380

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa, tha se shumë shpejt pritët finalizimi i marrëveshjes me PDK-në për ndarjen e përgjegjësive...
0 454

Vllasi thotë se Isa Mustafa duhet të kënaqet me postin e kryeparlamentarit, kurse Thaçi të mbetet kryeministër. Ai parasheh...
0 412

Nënkryetari i LDK-së, Haki Rugova, ka thënë se s’ka asnjë fije dyshimi se LDK-së do t’i takojë udhëheqja e...
0 377

Një nga kandidatët më të përfolur për kryeministër konsensual të qeverisë PDK-LDK, Lutfi Haziri është munduar që të krijojë...
0 400

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka mirëpritur marrëveshjen e arritur midis dy partive më të mëdha...
0 344

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa nëpërmjet një postimi në profilin e tij në Facebook ka treguar...
0 372

Ka kohë, që shumica e shqiptarëve të Maqedonisë bukën e gojës e fitojnë duke shitur ndonjë kafe, çaj,...