0 1007

Zjarri pranë fshatit Trevole, në afërsi të Makedonski Brodit, ende është aktiv, njoftoi Qendra për Menaxhim me...
0 269

Zjarri pranë fshatit Trevole filloi të përhapet në drejtim të fshatit Zdunj dhe drejtë Blizansko. Nga Drejtoria...
0 213

Ministria e Shëndetësisë vendosi linjë të re telefonike për komunikim të drejtpërdrejtë të qytetarëve me ministrin dikasterial...
0 317

Shqipëria bind skeptikët dhe merr statusin e vendit kandidat. Komisioneri për Zgjerim Stefan Fyle ishte i pari që konfirmoi...
0 263

Ylli i Francës dhe i Real Madridit, Karim Benzema ka thënë se para çdo ndeshje ai vë kufjet në...
0 227

Fibela Kocci, vetëm 19 vjece është “Pamela Anderson” e parë në Shqipëri. Ajo ka filluar punë javën e shkuar...
0 262

Sipas të dhënave të Entit Shtetëror të Statistikave, vetëm në komunën rurale të Likovës në Maqedoni gjatë vitit...
0 284

Moti sot në vendin tonë pritet të jetë me diell dhe i ngrohët, ndërsa gjatë pasditës do të ketë...
0 905

Kryetari i Partisë Demokratike,LulzimBasha nuk ndan të njëjtin mendim me kryeministrin Rama sa i përket suksesit të qeverisjes së...
0 411

Nora Istefi ka nisur pushimet veror. Nora në rrjetet sociale në mbishkrim të këtyre fotove kishte shkruar “Finally”, "Më në...