0 800

Babai i Granit Xhakës, Ragip Xhaka, e ka konfirmuar se lojtari mund të largohet nga Borussia Monchengladbach gjatë verës. Xhaka mund të largohet nga...
0 674

Joachim Low ka...
0 410

Ter Stegen te Barcelona, Victor Valdes te Monaco. Ky është skenari i fundit dhe më real i gjendjës faktike...
0 381

Bayern Munich nuk ka të ndalur. “Bavarezët” të shtunën pasdite në udhëtim mundën Werder Bremenin me rezultat bindëse prej...