0 1790

Vera vjen më shpejt për disa persona, veçanërisht në kohët e sotme, kur pothuaj çdo gjë më parë kalon në rrjetet sociale, nëpërmjet...
0 1891

Paris Jackson, është vajza 19-vjeçare e Michael Jackson, e cila javët e fundit është vënë në qendër të kritikave të mediave si përdoruese e...
0 612

Ajo është e famshme për flokët e saj të shkurtra ngjyrë platin, por Amber Rose ka bërë një ndryshim drastik. Modelja 31-vjeçare është shfaqur me...
0 456

Modelja shqiptare Angela Martini ka zyrtarizuar lidhjen e saj me biznesmenin turk Ali Baran Suzu, i cili është 37...
0 506

Mesfushori i gjigandit turk, Galatasaray, Blerim Xhemaili dhe e dashura e tij Erjona Sulejmani janë në pritje të fëmijës...

Nga revista Elle, ajo është quajtur si femra më e bukur në botë. Ndalemi tek bukuroshja...

Modelja dhe aktorja Irina Shayk e ka treguar barkun e saj të rrafshtë edhe pse e...

“Më përqafo”. Kështu shkruan modelja jonë e njohur, Vildane Zeneli dhe poston këtë fotografi në Instagram....

Modelja e njohur Angela Martini ka ngritur edhe njëherë temperaturat nëpërmjet publikimit të disa fotografive e...

Modelja që po sfidon Kim Kardashian: Carmen Ortega ka bërë një set fotografik seksi në Hollywood...