0 474

If one makes the error pertaining to putting a web-site in unrelated directories or possibly groups, you’ll discover that your inquire is eliminated or...
0 456

Fatma Ben Guefrache, një informaticiene tuniziane e moshës 25 vjeçare, u vlerësua në Xhakarta të Indonezosë si Miss Bota...
0 695

PËRFAQËSIMIT TË DREJTË DHE ADEKUAT NË PIKPYETJE? LIGJI PËR NËNPUNËS ADMINISTRATIV ËSHTË MIRATUAR “NATËN VONË” DHE MINISTRAT SHQIPARË KAN QENË...
0 1273

Pa dyshim se ngjarja më e madhe pas Lidhjes së Prizrenit është Kongresi i Alfabetit në Manastir. Ai kongres...
0 426

Aktorja indiane Aishwayra Rai është cilësuar si femra më e bukur në planet. Ajo ka qenë edhe fituese e...
0 676

Në një intervistë për “Lajm”, Miss Shqipëria 2009, Rovena Domi flet për emocionet që ka ndjerë gjatë spektaklit të...
0 448

Ja pamjet eksluzive nga pjesemarrja e protestusve shqiptare ne Shkup, balle per balle per policine e Maqedonise./Almakos
0 460

Pas vendimit të Lëvzijes Vetëvendosje, për ta rikthyer në qeverisjen komunale, Dardan Sejdiun, duke dorëzuar kështu mandatin e deputetit...
0 144

Fillimi i ndërtimit të fabrikës së re dhe zgjerimi i portfolios distributive kanë shënuar gjysmën e parë të vitit 2014 ...