0 2249

Milani ende nuk është rehatuar financiarisht që prej largimit të Silvio Berlusconit nga pronësia. Klubi italian ishte blerë nga një grup kinez që investoi shumë...
0 2122

Vera vjen më shpejt për disa persona, veçanërisht në kohët e sotme, kur pothuaj çdo gjë më parë kalon në rrjetet sociale, nëpërmjet...
0 1069

Gennaro Gattuso nuk është i nevrikosur me gjykimin e ndeshjes Arsenal-Milan nga ana e suedezit Erikson. Arbitri i takimit akordoi një 11-metërsh shumë të dyshimtë...
0 386

Telashet e Milanit nuk kanë fund. Kuqezinjtë nuk arrijnë të gjejnë qetësi si në fushën e lojës ku janë shfaqur larg pritshmërive, ashtu edhe...
0 1373

Këtë verë Mario Balotelli me vendimin për të kaluar tek Liverpuli nuk u bë vetëm “ish-futbollist” i Milanit, por...
0 507

Carlo Ancelotti ka marr një lajmë të mirë para ndeshjes me Bayern Munichun, e cila do të zhvillohet të...
0 527

Në fund të muajit tetor vendosi të ndryshonte pamje: hoqi kreshtën dhe vëthët duke marrë një pamje serioze. Por, tani Mario...
0 503

Sipas të përditshmes italiane La Gazzetta Dello Sport thuhet që lojtari kolumbian i Napolit , Pablo Armero do ti...
0 475

Sulmuesi i Milanit, Mario Balotelli, i ka hedhur poshtë zërat se gjatë këtij afati dimëror ai do të mund të largohet...
0 538

Ish-kapiteni i Milanit, Franco Baresi beson se trajneri i ri Clarence Seedorf do të përballet me detyra të...