0 1261

Paris Jackson, është vajza 19-vjeçare e Michael Jackson, e cila javët e fundit është vënë në qendër të kritikave të mediave si përdoruese e...
0 181

Michael Phelps , olimpisti më me shumë dekorata në botë dhe i njohur me nofkën “Peshku fluturues”,...
0 382

iPhone 6 i Apple-it ishte termi teknologjik më i kërkuar për vitin 2014 nëpërmjet Yahoo Search, duke mundur rivalët...
0 488

Policia në Australi ka vënë në ndekje mbarëkombëtare për kapjen e një shtetasi shqiptar i cili është arratisur nga...
0 362

Çdo ditë e më shumë, me avancimin e konceptit të smartfonëve po rritet dhe numri i atyre që janë...
0 308

Rigjeti dashurinë pas vdekjes së të fejuarit të saj. Naz Faruk u dashurua me Michael Miller, i cili kishte...
0 374

Pasi Vladimir Putin konfirmoi vizitën në Serbi, në përvjetorin e çlirimit të Beogradit në vitin 1944, liderët serb thonë...
0 284

Policia tha se dy oficerë mbrëmë e kanë vrarë një person që kishte thikë.Pas vrasjes së të...

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka filluar xhirimet e videokëngës së saj më të re, ku nga...

Kur manekinet dhe muzikantët gjenden në të njëjtin videospot, atëherë krijohet një video të cilën publiku...