0 1377

Ndonëse tradhtitë ekzistojnë që kur ekziston edhe njerëzimi, akoma jemi larg zbulimit të këtij misteri të madh: për ç’arsye disa meshkuj kanë prirje të...
0 315

Vjeshta dhe dimri nuk janë stinët e preferuara të banorëve të Vizbegut. Kjo për shkak se edhe reshjet më të vogla...
0 282

Sfidë për koalicionin qeverisës do të jetë miratimi i Projektligjit për buxhetin e vitit 2014, i cili në seancën...
0 337

Shkrimtari i njohur, Dritëro Agolli, shprehet kundër shkatërrimit të armëve kimike siriane në Shqipëri. I pyetur nga “Panorama”, Dritëroi...
0 186

A është i mundur konsensusi politik mbi të ardhmen ekonomike të Maqedonisë? Qendra për Analiza Ekonomike i dërgon rekomandim partive politike,...
0 399

Meqenëse ende nuk ka lansuar ndonjë videoklip këngëtarja super seksi, Nora Istrefi, ka incizuar një video të shkurtër për...
0 411

Klipi i ri te Syri i Kaltër, ku do shfaqen imazhet më sensuale të kësaj vere Rikthehet si një befasi për...

Rikthehet si një befasi për fansat e saj. Dhe befasia është gjithëpërfshirëse. Ingrid Gjoni gjithnjë ka...