0 931

Ka rilindur te Nice, or vështirë që Mario Balotelli të qëndrojë në Bregun e Kaltër edhe për një tjetër sezon. Ai që e konfirmon,...
0 348

Konsumimi i qepëve dhe hudhrave nuk parapëlqehet nga shumë persona, dhe kjo jo se janë të dëmshme për shëndetin,...

Mario Balotelli është ende duke kaluar pushimet e tij në Miami bashkë me të dashurën, Fanny...

Të gjithë po flasin për Mario Goetze, djaloshin që vendosin finalen e Botërorit. Por mediat rozë...

Mario Gotze ishte heroi i vërtet i Gjermanisë në takimin kundër Argjentinës me golin e shënuar...
0 707

Joachim Low ka...
0 380

Gjykata e Pistoias në Itali dha dënimin ndaj katër shqiptarëve të akuzuar për vrasjen e një prifti. Në vendimin e...
0 454

Ndeshja e dytë cerekfinale ndërmjet Bayern Munchen dhe Manchester United ishte një triller i vërtetë, e cila u përshkrua...
0 437

Pas betejës në distancë me ish-partneren Raffaela Fico, grindjeve përmes gazetave dhe mosparaqitjeve në testet e ADN-së, Mario Baloteli...
0 390

Episod me të vërtet i rrallë, Racing Santander-Real Sociedad, sfida e kthimit të çerekfinaleve të Kupës së Mbretit, nuk u luajt....