0 1052

Sulmuesi i Real Madridit, Kristiano Ronaldo, nuk do të jetë në ekip gjatë ndeshjes nga Super Kupa...
0 454

Presidenti i Real Madridit Florentino Perez deklaroi se planifikon që ta mbajë Ronaldon, përveç se në rast...
0 451

Një lajm bomb vjen nga Portugalia. Sipas prestigjozes sportive “A Bola” Cristiano Ronaldo do të largohet nga...
0 421

Real Madridi ka fituar Champions League për sezonin 2016/17. Los Blancos e mposhtën në finale Juventusin 4:1...
0 529

Është hedhur shorti i Ligës së Kampionëve në Nion të Zvicrës, nga ku janë përcaktuar katër çiftet çerekfinaliste. Takimet: PSG – Barcelona Atletico Madrid – Real Madrid Porto...
0 1499

Duke nisur që nga sezoni 2010-2011 të dy shënojnë me një vazhdimësi të frikshme. Luzitani e ka mesataren e...
0 513

Zinedine Zidane rrezikon të dënohet për tre muaj, pas drejtimit të skuadrës së Real Madrid Castilla pa licencën e...
0 422

Katër ish-pjesëtarë të një grupi paramilitar serb kanë vrarë dhe më pas e kanë "ngrënë" trupin e një 40-vjeçari...
0 421

Shifra të një tjetër epoke. Cristiano Ronaldo ka shënuar 10 gola në 6 javët e para të La Ligas,...
0 487

Duket i dorëzuar tekniku holandez në këtë betejë që zyrtarisht nuk ka nisur asnjëherë pasi portugezi mbetet një pikë...