0 1006

Jennifer Lopez duket se është duke jetuar ditët më të lumtura të jetës me të dashurin e saj ish-bejsbollistin, Alex Rodriguez. Por 48-vjeçarja duket se...
0 2706

Nuk është J.Lo, as Kim Kardashian dhe as Coco. Një gjermane është kampione botë për të...

Pak ditë pasi i dha fund lidhjes me balerinin Casper Smart, Jennifer Lopez gjeti ngushëllim tek...
0 422

Ngufatja dhe disharmonia ontologjike me realitetin e jashtëm, subjektin e mëvetësishëm që është i aftë të jetë subjekt më...

Jennifer Lopez njihet për lidhjet e shumta të dashurisë, ku përfshihen ato me aktorë, këngëtarë dhe...

Këngëtarja e njohur Arta Bajrami e cila jo shumë kohë më parë në treg erdh me...
0 820

Këngëtarja atraktive, Arta Bajrami duket se është duke punuar fort në projekte të reja. Por përveç punës, ajo gjen kohë...

Jennifer Lopez është shfaqur e buzëqeshur në spektaklin “Tonight Show” pak ditë pas ndarjes nga...
0 478

Bukuroshja e njohur Jennifer Lopez me siguri është personi i vetëm që ka arritur të jetë në vend të...
0 405

Maxi Lopez ka qenë njeriu, i cili ka vendosur derbin e Genoas, duke shënuar golin e vetëm të ndeshjes e duke...