0 357

Portieri shqiptar i Lazios, Thomas Strakosha, i është rekomanduar Liverpoolit si portieri i duhur për të zëvendësuar Loris Karius dhe Simon Mignoletin. Në një shkrim...
0 416

Cristiano Ronaldo është futbollisti më i madh i të gjitha kohërave i Real Madridit. Kështu ka thënë Ish reprezentuesi...
0 379

Liverpooli ka bërë një hap të madh prapa në luftën për titull të kampionit në Ligën Premier, pasi ka...
0 438

Lojtari i porsatransferuar te Arsenali, Kim Kallstrom, do të mungojë në disa ndeshje vendimtare të Topçinjve për shkak të...
0 295

Dy ish lojtarët e Liverpoolit, aktualisht bashkëlojtarë te Reali, Xabi Alonso e Alvaro Arbeloa për të dytën herë si...
0 313

Pasi dështoi ta transferoj Mohamed Salah nga Baseli, menaxheri i Liverpoolit, Brendan Rodgers i ka rikthyer sytë nga Bayern...
0 257

Pas barazimit të papritur me Aston Villën, Liverpoolit i janë shtuar problemet në skuadër. Lucas Leiva sipas të gjitha...
0 305

Klubi anglez, Arsenal është në negociata me Real Madridin për Karim Benzeman. “Mirror” të dielën shkruan se klubi nga “Emirates”...