0 357

Portieri shqiptar i Lazios, Thomas Strakosha, i është rekomanduar Liverpoolit si portieri i duhur për të zëvendësuar Loris Karius dhe Simon Mignoletin. Në një shkrim...
0 346

Ashley Cole është duke menduar të largohet nga Chelsea në fund të sezonit. Mbrojtësi i majtë është duke u shndërruar...