0 931

Ka rilindur te Nice, or vështirë që Mario Balotelli të qëndrojë në Bregun e Kaltër edhe për një tjetër sezon. Ai që e konfirmon,...
0 252

Tekniku i Brendan Rodgers ka gati një listë prej 14 futbollistësh, të cilët priten të largohen nga...
0 393

Tifozi i çmendur i Liverpolit, Ukë Krasniqi nga Prishtina mbeti pa qethur pasi  iu thye dëshira ditën e djeshme...
0 368

Fitorja e djeshme në “Anfield” Road e ka hapur sërish luftën për të titull në Premier League....
0 763

Tifozi kosovar i Liverpoolit, Ukë Krasniqi, që mori famë si tifozi që nuk ka pranuar të qethet...
0 365

Liverpool ka bërë të ditur planet për rritjen...
0 433

Pasi gjigandit katalan Barcelona, Fifa, i’a anuloi sankosionet në lidhje me transferimet e lojtarëve të cilat i’a ndalonin...
0 405

Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, mblodhi të gjithë bashkëlojtarët e tij pas fitores së djeshme 3-2...
0 350

Lufta për titull gjithnjë e më interesante në Angli. Liverpool  ka   mundur Tottenhamin me rezultat 4-0 dhe ka marrë...
0 389

Më përfundimin e merkatos së janarit, është momenti për të bërrë llogaritë për trabnsferimet e bujshme, që në këtë...