0 683

Lideri i LSDM-së opozitare, Zoran Zaev, vazhdon në mënyrë të dozuar të flasë për provat e “bombës” të supozuar...
0 509

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti, konsideron se kufiri aktual midis Kosovës dhe Shqipërisë është kufi i Serbisë dhe...
0 537

VMRO-DPMNE kërkoi nga kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev që pas paralajmërimeve për “bombë”, të publikojë atë që ka për...
0 541

Lideri i VMRO-Partisë Popullore në opozitë Lubço Georgievski i ka paguar para qeverisë për tokën nën kala ku duhet...
0 455

Lideri i Radikalëve të Serbisë i kthyer nga Haga para dy ditësh ka organizuar sot një tubim në Beograd....
0 504

Analisti Xhelal Neziri për megaskandalin e Grubit, që mundohet ti fajësojë mediat thotë se një shef kabineti i Liderit...
0 553

Pasi kërkoi falje Ziadin Sela që e ka përkrahur sipas tij njeriun e Sasho Mijallkovit, Menduh Thaçin, këtë...
0 444

Pas publikimit të lajmit nga ana e portalit Veriu.info, i cili raportoi se ministri i Jashtëm i Kosovës do...
0 490

Ministri i Ministrisë së Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj, nuk e ka ndërmend të ndalet me ‘rehatime’...
0 466

Komuna e Prishtinës, përmes një komunikate për media ka njoftuar se sot, e mërkure 13 gusht, ka filluar testimi...