0 1121

Propaganda është manipulim i qëllimshëm i emocioneve dhe mendimeve të njerëzve për të bindur ata të besojnë ose të...
0 1285

Këto dit syri im sheh në rrjetet sociale një çfarë portali me emrin REPORTER i cili "dhunshëm" me SPONSORED...
0 498

“Ti nuk Ekziston” është kënga për të cilën e kemi fjalën, ku këngë me të cilën këngëtarja shumë e...
0 491

Këngëtarja shqiptare, Leonora Jakupi, e ka fituar çmimin kryesor të Starcard Videofest 2014 për videoklipin e këngës “Vajza e...
0 471

Kjo është sigurisht lëvizja më e bukur politike që ka ndodhur në histori besoj. Nuk jam njohës aq i...
0 1270

Ditë më parë në televizionin publik, Leonora tha se nuk ka asgjë të re në këtë drejtim, por VIPNews.info...
0 499

Bukuroshja shqiptare, Donika Krasniqi, është kandidate finaliste në ‘Miss Zvicra 2014’ dhe e vetmja kandidate që e ka konfirmuar...
0 476

Bukuroshja kolumbiane, Shakira, ka shumë më shumë për të ofruar përveç zërit të saj të mirë dhe pamjes. Koeficienti...
0 434

Në njëvjetorin e zgjedhjeve lokale në komunën e Dollnenit, Bashkimi Demokratik për Integrim akuzon PDSH-në për humbjen kësaj komune...
0 454

Leonora Jakupi ka mohuar zërat se ajo do të largohet nga muzika në një të ardhme të afërt. Këngëtarja kosovare...