0 352

Pushimet amerikane të Granit Xhakës këtë verë ishin planifikuar me kujdes, për të bërë një hap që...
0 339

Askush nuk mund të akuzojë pasanikët e Gjermanisë se mburren me pasurinë e tyre, madje është krejt e kundërta. Me...
0 286

Ish pjesëtarja e Big Brother Françeska Jace e ka bërë këtë verë më të nxehtë me fotot e saj...
0 345

Nora Istrefi dhe i dashuri i saj Roberti siç duket po kalojnë një kohë të bukur sëbashku. Këngëtarja ka postuar...
0 286

Kampioni i Botës me kombëtaren e Gjermanisë në botërorin e Brazili, Shkodran Mustafi, ka kryer obligimin e tij fetar...
0 374

Kryetari i Degës së AAK-së në Gjakovë, Pal Lekaj, është shprehur se kësaj qeverie nuk është dashur ti jepet...
0 506

Gazeta Jeta në Kosovë @ Pesë tenderë të furnizimit me naftë gjatë pushtetit të Pal Lekajt i fituan dy biznesmenë,...
0 499

Mimoza Kusari – Lila bashkë me militantë e mercenarë fyen, akuzuan e sulmuan ish- kryetarin e komunës së Gjakovës,...
0 357

Sherr i madh ka plasur brenda partnerëve të koalicionit për ta qeverisur komunën e Gjakovës. Dega e Partisë Demokratike të...
0 364

Kryetarja e re e Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila ka marrë vendim për pezullimin e të gjitha vendimeve, shpalljeve të tenderëve...