0 1201

Rreth koalicionit PDK-LDK kam folur disa herë,kam shkruar,kam postuar në facebook por edhe opinione në portale, madje nga ky...
0 460

(Allahu) tha: “Ik! Kushdo prej tyre që të pason ty, do të ketë Xhehenemin si shpërblim – një shpërblim...
0 805

Zbulohen komentet e dashurisë në Instagram me ish të dashurin e Zanfina Ismailit. E derisa ajo është një nga...
0 502

Modelja seksi, shqiptarja Angela Martini ka zgjedhur një mënyrë jo edhe aq të zakonshme për të uruar festën e...
0 402

Duket se koha nuk fshin të gjitha plagët dhe kujtimet e së shkuarës. Epo, kështu duket se ndodhë edhe...
0 453

Russell Simmons, reperi dhe biznezmeni i njohur amerikan, njëkohesisht dhe mik i Angela Martinit, ka publikuar në profilin e...
0 724

I larguar nga muzika disa muaj më parë, Ledri Vula është rikthyer përsëri. Ai është kthyer me këngën “100 Probleme”...
0 423

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora është përfolur shumë këto ditë në lidhje me një foto të rep artistit...

Para disa ditësh, këngëtarja Rita Ora shfrytëzoi disa ditë për të pushuar në plazhet e Ulqinit...

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora këto ditë është duke pushuar në qytetin e Ulqinit. Ajo...