0 357

Portieri shqiptar i Lazios, Thomas Strakosha, i është rekomanduar Liverpoolit si portieri i duhur për të zëvendësuar Loris Karius dhe Simon Mignoletin. Në një shkrim...
0 343

Tashmë vijnë reagimet pas vendimit te Adnan Januzajt që të luajë për Belgjikën. Talenti shqiptar i Manchester Unitedit, Januzaj përfundimisht...
0 423

Ish futbollisti i famshëm i Kombëtares shqiptare ka reaguar nëpërmjet Facebook-ut rreth vendimit të Adnan Januzajt për të luajtur...
0 365

Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana thotë se duhet të ekzistojë vetëm një Kombëtare. Kësi soji ai përjashton mundësinë...