0 357

Portieri shqiptar i Lazios, Thomas Strakosha, i është rekomanduar Liverpoolit si portieri i duhur për të zëvendësuar Loris Karius dhe Simon Mignoletin. Në një shkrim...
0 360

Napoli avancon në cerekfinalet e Kupës së Italisë ku do të gjejë përballë Lazion, është ky verdikti i sfidës...
0 282

Mes një loje shpesh me ritëm nën mesatar, përballja Bolonja-Lazio është mbyllur në barazim 0-0. Padyshim, meritë për këtë pikë të...