0 222

Sipas një komunikate të AAK-së nga Gjakova, të dërguar nga Mentor Gjergjaj, kandidatja për kryetare e AKR-së, Mimoza Kusari-Lila...
0 211

Tre të arrestuar është bilanci i arrestimeve që ka bërë sot policia në Mitrovicë, për shkak të shkeljeve...
0 243

Iniciativa Qytetare për Malishevë është e indinjuar thellë lidhur me veprimet e fundit që po ndodhin në komunën...
0 192

Persona të maskuar kanë hyrë në qendër të votimit në shkollën “Sveti Sava” në veri të Mitrovicës, duke detyruar...
0 283

Tre persona kanë kërkuar ndihmë në spitalin e veriut pas një incidenti që ka ndodhur në Suhodoll të Mitrovicës. Policia...
0 208

Shtabi qendror zgjedhor i LDK-së raporton për mediat se vëzhguesit e saj kanë raportuar që në oborrin e shkollës...
0 244

Bukuroshja kosovare Afërdita Dreshaj, pas publikimit të lajmit për një lidhje të mundshme dashurie midis saj dhe lojtarit të...
0 213

Cristiano Ronaldo, Bale dhe Benzema janë një makinë golash, një tredhëmbësh spektakolar i Realit të Madridit në dy përballjet...
0 228

Gianni De Biasi i ka shkruar një letër babait të Adnan Januzajt të hënën, duke i kërkuar atij brenda...
0 208

Rreth orës 12:00 në Gjakovë ka mbërritur edhe një autobus me rreth 50 qytetarë serb, të cilët kanë hyrë...