0 292

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, para pak çastesh në një konferencë për media tha se LDK...
0 248

Roma ma në fund ka humbur pikë pasi ka barazuar në xhiron 11-të në Serie A. ‘Ushtria romake’ është ndalur...
0 377

Zëdhënësi i PDK-së, Blerand Stavileci në një konferencë për media ka thënë se kjo parti në zgjedhjet lokale të...
0 443

Lexues të nderuar, veçanërisht të gjithë ju që dëshironi shpejt dhe saktë të informoheni për procesin e numërimit të...
0 267

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, në konferencën për shtyp, që po mbahet në këto momente,...
0 218

Fondacioni i Kosovës për Shoqëri të Hapur e përmbylli fushatën "Voto dhe Vëzhgo" me një numër të madh mesazhesh...
0 527

- “Është shpifje dhe gënjeshtër. As që kam qenë në oborrin e asaj shkolle e as që kam kaluar...
0 342

Në orët e pasdites në Degën e PDK'së në Gjilan, ka ndodhur një rrahje në mes të Kryetarit aktual...
0 275

Zyra për Informim e degës së PDK-së në Malishevë, deklaron se Dega e LDK-së në Malishevë dhe IQM, kanë...
0 305

Pas sulmit mbi qendrën e votimit në shkollën Sveti Sava në Mitrovicë dhe tërheqjes së vëzhguesve të OSBE-së shkaku...