0 1251

Kristiano Ronaldo në këtë periudhë të sezonit pas daljes nga gara për titull në kampionat, po kalon më shumë kohë me familjen e tij. Pas...
0 932

Sulmuesi i Real Madridit, Kristiano Ronaldo, nuk do të jetë në ekip gjatë ndeshjes nga Super Kupa...
0 218

Tani më duket e qartë se Kristiano Ronaldo do të jetë pronari i ri i trofeut “Topi i Artë”, i cili...
0 273

Real Madrid ka regjistruar fitore ndaj Celta Vigos në shtëpi, duke filluar mbarë vitin e ri kalendarik. Për vendasit...
0 360

Federata Ndërkomëbtare e Futbollit, FIFA më 13 janar do të ndajë çmimet për futbollistët më të mirë për vitin 2013, ndërsa...
0 241

Kjo është skuadra më e mirë e viti 2013.Kristiano Ronaldo, Eden Hazard e Tiago Silva, plus pesë futbollist të Bayern Munich….Pas...
0 290

Gara midis Lionel Messit e Kristiano Ronaldos zhvillohet në shumë drejtime, jo vetëm në fushën e lojës. Tashmë janë...
0 312

Në vitin kalendarit të cilin po e lëmë pas sulmuesi portugez Kristiano Ronaldo është golashënuesi më i mirë i këtij viti....
0 355

Ish miss Bahreini Shaila Sabt, thotë se krenohet me yllin e futbollit boteror Kristiano Ronaldon dhe se ajo është...
0 245

Sulmuesi i Bayern Munih, francezi Frank Riberi është shpallur sot futbollisti më i mirë në Bundesligë për vitin 2013. Riberi...