0 1251

Kristiano Ronaldo në këtë periudhë të sezonit pas daljes nga gara për titull në kampionat, po kalon më shumë kohë me familjen e tij. Pas...
0 337

Gjithçka është gati. Lisbona është pushtuar nga ethet e finales së Ligës së Kampioneve, ndërsa kryeqyteti portugez jeton me...
0 318

Sulmuesi i Real Madridit, Kristiano Ronaldo dhe ai i Liverpullit, Luis Suarez me 22 goloa të shënuar po kryesojnë renditjen e...
0 285

Kristiano Ronaldo, beson se në Brazil, me kombëtaren e tij do të shkruaj historinë e futbollit.Sulmuesi i skuadrës së Real...
0 218

Tani më duket e qartë se Kristiano Ronaldo do të jetë pronari i ri i trofeut “Topi i Artë”, i cili...
0 241

Kjo është skuadra më e mirë e viti 2013.Kristiano Ronaldo, Eden Hazard e Tiago Silva, plus pesë futbollist të Bayern Munich….Pas...
0 228

Cristiano Ronaldo ka lavdëruar ndikimin pozitiv të Zinedine Zidane te Real Madridi dhe mendon se prania e francezit është...
0 349

Kristiano Ronaldo shënon rekord tjetër në Ligën e Kampionëve, duke shënuar 9 herë në portën kundërshtare në 5 ndeshje të zhvilluara...
0 255

Fansat në “Santiago Bernabeu” mbanin reth 45 mijë maska me imazhin e Ronaldos, I cili për shkak të lëndimit nuk lujati...
0 381

Kristiano Ronaldo, për tre javë do të qëndrojë jashtë fushe pas lëndimi të pësuar në fitoren 5-0 të së shtunës ndaj...