0 365

Shtetet e Bashkuara dhe Koreja e Jugut kanë nënshkruar marrëveshjen për strategjinë e re që synon zmbrapsjen e Koresë së Veriut...
0 275

Piloti Australian Mark Veber, nga FIA, ka marë dënimin prej minus 10 vendeve për garën e ardhshme të Formula1. Një...
0 261

Piloti i “Red Bull-it”, Sebastian Fetel, me një stil të lartë ka trimfuar në garën për çmimin e madh të Sigaporit,e...