0 1251

Kristiano Ronaldo në këtë periudhë të sezonit pas daljes nga gara për titull në kampionat, po kalon më shumë kohë me familjen e tij. Pas...
0 356

Real Madrid dhe Barcelona do të përballen sot në mbrëmje në një finale të shenjuar nga frika. Frika e...
0 328

Pas më shumë se 44 vitesh finalja e Ligës së kampioneve do të zhvillohet në qershor.Ky është vendimi i fundit i...
0 349

Kristiano Ronaldo shënon rekord tjetër në Ligën e Kampionëve, duke shënuar 9 herë në portën kundërshtare në 5 ndeshje të zhvilluara...
0 307

Valencia, përshkak të borxhit prej më tepër se 300 milionë euro së shpejti mund të shpall felimentim. Pak vite...
0 312

Sezonin e kaluar ishte idhulli i tifozëve të Milanit, por ky sezon ka nisur me probleme për Mario Balotelli-n...
0 225

Jurgen Klop, ka vendosur të vazhdojë punën me Borusian e Dortmundit, duke rinovuar kontratën deri në vitin 2018. Krahas asaj...