0 931

Ka rilindur te Nice, or vështirë që Mario Balotelli të qëndrojë në Bregun e Kaltër edhe për një tjetër sezon. Ai që e konfirmon,...
0 1155

Fituesi i Ligës së Evropës, Mançester Junajted sërish u kthye në krye e listës së klubeve më...
0 439

Grupi A është më interesanti në fazën grupore në Champions League. Më së miri e fakton se katër skuadra...
0 483

Adnan Januzaj do të largohet nga skuadra e Manchester United, por njëherë në form huazimi. Djaloshi me pasaport belge e...
0 306

Se në futbollin italian ndodhin gjëra të pabesushme , kjo është më se e kjartë dhe realitet...
0 325

Skuadra më e trofeshme italiane Juventus i ka përcaktuar objektivat e saja primare për merkato dhe...
0 433

Lojtarë e zyrtarë të Juventusit dhe Benficas u përfshinë në një zënkë në minutat e fundit të...
0 520

Juventus përmbys Sasuolon dhe është vetëm një pikë larg titullit. Bardhezinjtë fituan 3-1 në transfertë duke qënë tashmë vetëm...
0 547

Nëse në Kosovë "zogu" për dikë është mburrje, në Brazil "zogu" dikujt i ka nxjerrë telashe. Kësisoj trajneri brazilian,...
0 369

Juventus i është kthyer fitorëve duke e mposhtur Livornon me rezultat 2-0 dhe duke vazhduar të shkojë...