0 1009

Jennifer Lopez duket se është duke jetuar ditët më të lumtura të jetës me të dashurin e saj ish-bejsbollistin, Alex Rodriguez. Por 48-vjeçarja duket se...
0 431

Në mesin e të famshmëve mund të bëhet edhe një përzgjedhje. Kriteri këtë herë është mos konsumimi i pijeve alkoolike. Shumë figura të famshme,...

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez ka festuar 45-vjetorin e lindjes në një mënyrë mjaft të veçantë.Lopez...

Anketa më e re e kryer në Britani të Madhe, ka treguar se meshkujt më shumë...

Ajo kohët e fundit ka rënë shumë në peshë falë një diete shumë të rreptë. Dhe...
0 1196

Jennifer Lopez njihet për lidhjet e shumta të dashurisë, ku përfshihen ato me aktorë, këngëtarë dhe...

Jennifer Lopez njihet për lidhjet e shumta të dashurisë, ku përfshihen ato me aktorë, këngëtarë dhe...

Këngëtarja e njohur Arta Bajrami e cila jo shumë kohë më parë në treg erdh me...

Miliarderi amerikan, Donald Trump, gjatë pjesëmarrjes në emisionin e Howard Stern ka kritikuar figurat trupore të...
0 598

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi ka reaguar kundër atyre të cilët e kritikun veshjen e saj të ngjashme...