0 1261

Paris Jackson, është vajza 19-vjeçare e Michael Jackson, e cila javët e fundit është vënë në qendër të kritikave të mediave si përdoruese e...
0 433

Kryebashkiaku i San Diegos në Kaliforni, Bob Filner, është akuzuar nga shtatë femra për ngacmim seksual. Ai i ka...
0 394

Kanë kaluar pothuajse tre vjet që nga ndarja tragjike nga jeta e legjendarit Micheal Jackson, por dhembja për të...
0 359

Mbreti i Popit, Michael Jackson vrau veten duke marrë doza të mëdha ilaçesh. Ky është përfundimi në të cilin...
0 320

Në vitin kalendarit të cilin po e lëmë pas sulmuesi portugez Kristiano Ronaldo është golashënuesi më i mirë i këtij viti....
0 295

Grupi i muzikës rok, Bon Jovi, ka shënuar fitimet më të mëdha të ardhura nga turnetë muzikore gjatë vitit...
0 303

Edi Rama ka bërë një sforcim të panevojshëm për të na mbushur mendjen se do ketë në qendër të...
0 284

”Nuk mund të ketë atdhetari pa liri, liri pa virtyt, virtyt pa qytetar; Krijoni qytetarinë dhe keni çdo gjë...
0 365

Për të gjitha çështjet që po diskutohet në dialogun me Serbinë në Bruksel nuk diskutohet në institucionet e Kosovës....