0 1251

Kristiano Ronaldo në këtë periudhë të sezonit pas daljes nga gara për titull në kampionat, po kalon më shumë kohë me familjen e tij. Pas...
0 472

Pronari i një krani gjigant që vrau dy punëtorë ndërtimorë kur u rrëzua në Upper East Side, Manhattan, New...
0 370

A e dini se cilat janë shtetet më të qeta dhe paqësore në botë për të jetuar? Që prej...
0 300

Franca është kampioni i ri evropian në hendboll për meshkuj. Hendbollistët francez në ndeshjen finale me rezultatin 41:32 e kanë...
0 309

Gazeta e njohur kroate sjell një artikull të gjatë rreth padrejtësisë që i bëhet Kosovës nga FIFA. FIFA dyfytyrëshe të...
0 288

Ka publikuar këngën dhe videoklipin e...
0 335

Shitet në ankand për shumën rekord prej 965 mijë dollarësh kitara elektrike me të cilën Bob Dylan (Robert Allan...
0 316

Mbrëmë u mësuan emrat e 4 kombëtarëvbe të fundit nga Evropa për Botërorin ‘Brazil 2014’. Kroacia, Greqia, Franca dhe Portugalia ishin...
0 334

Futbollistët e Koracisë, Greqisë, Portugalisë dhe Francës, përmes balotazhit kanë siguruar kualifikimin në botërorin e Brazil 2014.“Gjelat” do të këndojnë në...