0 262

Mesfushori spanjoll mund të largohet nga Barcelona. Andres Iniesta ka nënshkruar një kontratë të përjetshme me Barcelonën, e megjithatë, qëndrimi i tij te skuadra katalanase...
0 340

Sikur të mos mjaftonte eliminimin nga Liga e Kampioneve, sfida direkte me Atletikon e Madridit hapi edhe...
0 267

Një atraksion i madh pritet sot para ndeshjes në mes Barcelonas dhe Malagas, e cila fillon në ora 21:00,...
0 324

Instituti Ndërkombëtar i Historisë dhe Statistikave në Futboll (IFFHS), ka mesfushorin e Barcelonës, Andre Iniestas, ka zgjedh organizatorin më të mirë...
0 283

Cristiano Ronaldo për herë të dytë nga FIFA dhe France Football, shpallet futbollisti më i mirë në botë. Portugezi “Topin e...
0 319

Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, ka pranuar se ai do të jetë përlotet kur Victor Valdes të largohet nga...
0 303

Sony Play Station vjen me CD e re , “FIFA 2014″. Në CD-në e re...