0 406

Në takim e liderëve morën pjesë udhëheqësit e katër partive më të mëdha Nikolla Gruevski i...
0 323

Një strehimore e ISIS është zbuluar me përplot pasaporta false të qytetarëve nga Evropa dhe SHBA-ja....
0 309

Isa Boletini do të prehet pranë Ismail Qemalit. Më 10 qershor eshtrat e tij do të vijnë...
0 387

Yjet e Arsenalit, Santi Cazorla, Tomas Rosicky dhe portieri polak Wojciech Szczesny, kanë treguar talentin e...
0 393

Edhe pse vizita e tij në Shqipëri ka zgjatur vetëm një ditë, të shumta kanë qenë emocionet...
0 371

Lajmi se Ronaldo ka dhuruar 7 milionë euro për fëmijët në Nepal, duket se nuk është...
0 298

NATO dhe Bashkimi Evropian janë ballafaquar me një Rusi më agresive dhe kanosje xhihadiste dhe prandaj duan...
0 331

Në Maqedoni sot me iniciativë të presidentit të vendit George Ivanov, pritet të takohen liderët e...
0 322

“Taçi Oil” ka pezulluar aktivitetin e saj që nga dhjetori 2014, kur biznesmeni u përfshi në blerjen...
0 285

Carlo Ancelotti thotë se ai nuk e di nëse ende do të jetë trajner i Real Madridit...