0 1255

Temë qëndrore e bisedimeve mes katër partive më të mëdha në Përzhino lidhur me temën e listës së votuesve, mbeten 40 mijë votuesit e...
0 647

Me të vërtetë është për keqardhje fakti që ka mbaruar konkursi i VMRO-DPMNE-së për Drejtor të Qendrës për komunikim,...
0 479

Foto - Montazh Deputeti i BDI-së Artan Grubi, e ka ftuar opozitën të kthehet në parlament. "Të mos shpresojë LSDM-ja,...
0 455

Analisti Xhelal Neziri për megaskandalin e Grubit, që mundohet ti fajësojë mediat thotë se një shef kabineti i Liderit...
0 720

Së fundmi për mega - skandalin ku u përfshi BDI-ja, dhe deputeti i saj Artan Grubi duke bërë 'selfie'...
0 553

Pas mega - skandalit të fotografimit me Metodija Shatorov-Sharlo për të cilin BDI-ja dhe deputeti i Ali Ahmetit -...
0 518

“Kjo nuk është përmendorja e Agollit por e Metodija Shatorov-Sharlo” është ky reagimi i deputetetes së VMRO-DPMNE-së, Liljana Zaturoska...
0 444

“Kjo nuk është përmendorja e Agollit por e Metodija Shatorov-Sharlo”, - është ky reagimi i deputetetes së VMRO-DPMNE-së, Liljana...
0 394

Gazetari Nazif Zejnullahu në profilin e tij privat në Facebook ka reagur në lidhje me deklaratën e fundit të...
0 553

Së fundmi për incidentet e ndodhura në Gjorçe Petrov të Shkupi, ka reaguar edhe analisti dhe publicisti nga Tirana,...