0 266

Pushimet amerikane të Granit Xhakës këtë verë ishin planifikuar me kujdes, për të bërë një hap që...
0 762

Babai i Granit Xhakës, Ragip Xhaka, e ka konfirmuar se lojtari mund të largohet nga Borussia Monchengladbach gjatë verës. Xhaka mund të largohet nga...
0 508

Xherdan Shaqiri, Blerim Xhemaili e Pajtim Kasami në grumbullimin e përfaqësueses së Zvicrës kanë shkuar me vetura luksoze. Kurse,...
0 394

Granit Xhaka gjeti një iPhone në fushën e lojës gjatë duelit të Borussia Monchengladbach kundër Villarrealit, në kuadër të...
0 431

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, duket të jetë mburrur me futbollistët shqiptarë. Istrefi, në Instagram ka postuar një...

Një tfioze braziliane ka treguar dashurinë dhe admirimin e saj për futbollistët shqiptarë. Tifozja me emrin Even...

Një tfioze braziliane ka treguar dashurinë dhe admirimin e saj për futbollistët shqiptarë. Tifozja me emrin Even...
0 514

Admir Mehmedi është bërë shqiptari i parë që arrin të shënojë në një Kampionat Botëror. Sulmuesi nga Gostivari e realizoi...
0 431

Me mbishkrime në gjuhën maqedonase dhe kineze, kurse pa asnjë mbishkrim në gjuhën shqipe, kanë filluar punimet për ndërtimin...
0 409

Vendimi i FIFA-s për të lejuar Kosovën që të zhvillojë ndeshje miqësore ka alarmuar më shumë se cilën do...