0 406

Braziliani Neymar u pa shumë i nervozuar me mjekun e skuadrës së Barcelonës, Ricard Pruna. Ky i fundit ia...
0 336

Ju kujtohet humori me Lecin, i cili i lavdërohej hoxhës (Cimës), se është më sabërli (durimtar) se vetë hoxha?...
0 418

16-të anëtarë të familjes 50-të anëtarëshe Zeqiri nga Radishani i Shkupit, të hënën lanë votrën e tyre dhe morën...
0 1238

16-të anëtarë të familjes 50-të anëtarëshe Zeqiri nga Radishani i Shkupit, të hënën lanë votrën e tyre dhe morën...
0 349

Mosnjohja e rezultatit të zgjedhjeve parlamentare nga ana e Lidhjes Social Demokrate të opozitës dhe vendimi për të kthyer...
0 350

Bavarezët janë favoritë, jo vetëm sepse janë kampionët, por edhe sepse tradicionalisht kanë dalë fitues ndaj spanjollëve. Pep Guardiola vlerëson...
0 494

Kur nuk funksionon shteti ligjor zënë vend thashethemet. E që në Kosovë tashmë është etabluar sistemi i thashethemeve të...
0 321

Një tjetër humbje, e treta radhazi në transfertë për Interin pas atyre ndaj Lazio dhe Genoa. Viti 2014 po...
0 360

Didier Deschamps mendon se Zinedine Zidane është njeriu ideal për të pasuar atë në drejtimin e kombëtares së Francës....
0 390

Mbetet e paqartë nëse Ministria e Shëndetësisë do të paguajë dëme, dhe sa kundrejt firmës "Vizaris ", pas ndërprerjes së kontratës...