0 379

Qendërmbrojtësi i “topçinjve” të Arsenalit, Shkodran Mustafi, ka zbuluar gjatë ditës së sotme, në profilin e tij...
0 518

Ministri në Qeveri, i angazhuar për diasporën, Edmond Ademi sot pati takim me ambasadorin shqiptar në Republikën...
0 427

Lidhur me reagimet publike për emërimin e tij ambasador dhe shef i misionit të Republikës së Maqedonisë...
0 1186

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti dhe kryetari i LR-PDSH, Ziadin Sela kanë listën e vendeve të...
0 361

Këshilli i Bankës Popullore të Republikës së Maqedonisë në seancën e sotme e miratoi Raportin vjetor për...
0 518

Psikologji Ndjesia e frikës mund t’ju pengojë të arrini shumë gjëra në jetë, që nga kënaqësitë e vogla të përditshmërisë, deri te sfidat...
0 452

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, gjatë vizitës së punës në Bruksel, u takua me Komisionerin e Bashkimit Europian për Politikat e Fqinjësisë Europiane dhe...
0 763

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot do ta vazhdojë seancën e 39-të. Deputetët duhet të deklarohen, mes tjerash edhe për ndryshimet dhe plotësimet e...
0 882

Kryediplomati kosovar Hashim Thaçi duke informuar kabinetin qeveritar me vizitën e tij në Bruksel, tha se është takuar me sekretarin e përgjithshëm të Këshillit...
0 667

Të dielën që kaloi Zvicra votoi në nivel nacional dhe lokal duke hedhur poshtë të tri iniciativat që ishin...