0 1133

Anthony Joshua ka vlerësuar si joprecize goditjet e Deontay Wilder, ndërs ka thënë se kundërshtari i radhës, Joseph Parker, është më i saktë. Anglezi përballet...
0 969

Juventusi është caktuar nga shorti që të përballet me Real Madridin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Por, për ndeshjen e parë që zhvillohet në...
0 760

Të gjithë i kemi parë dy bukuroshet e huaja Kim Kardashian dhe Anastasia Kvitko të cilat kanë tronditur botën me të pasmet e tyre...
0 337

Javorja greke “Real News” njofton se “Maqedonia e Vardarit” do të jetë propozimi i Greqisë për qeverinë...
0 708

Kjo është Maria Troskova, një 28 – vjeçare, e cila që prej fillimit të muajit Mars punon si asistente personale e Kryeministrit të Sllovakisë,...
0 557

Gazeta “Lajm” në numrin e saj të nesërm, sjell një tekst ekskluziv rreth asaj se sa deputetë aktualë shqiptarë...
0 578

Kohë më parë VMRO - Narodna e Lubço Georigievskit tha se Branisllav Sinadinovski, është këshilltar special i liderit të...
0 471

Kompania turke e distribucionit të energjisë elektrike, KEDS, iu ka ofruar një pjese të punëtorëve një marrëveshje interesante për...
0 502

Formimin e Këshillit të urtëve e ka komentuar edhe analisti politik Alajdin Demiri. Sipas tij, që nga formimi i...
0 459

Komisioni i Apelit ka refuzuar ankesën e Shqipërisë për sfidën kundër Serbisë. Tashmë është zyrtare: Shqipëria e ka humbur 3:0...